Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

J. Keulen (1959)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0091
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.38 uur

2004, Titel: valse magnetique, zeefdruk

oplage 74/200, afmeting (bxh) 70x60 cm, gesigneerd, ingelijst. Passe partout is beschadigd.