Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

J. Diederen ( 1920-2009)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0073
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.06 uur

1974, Titel: bewoond huis II, gouache

afmeting (bxh) 84x68 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas