Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

L. Janssen (1951)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0060
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.46 uur

1995, Titel: de waag Maastricht, houtsnede

oplage 37/50, afmeting (bxh) 70x85 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas