Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

C. Lücker (1950)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0059
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.26 uur

1988, Titel: Gitstappermolen Vlodrop, aquarel

afmeting (bxh) 80x80 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas ( 3 werken in 1 lijst)