Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Lucebert (1924-1994)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0054
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.24 uur

1978, Titel: kop, gouache

afmeting (bxh) 90x75 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas.