Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ch. Hajenius

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0045
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.19 uur

1979, Titel: hammerstraat Herkenbosch

pentekening/reproductie, afmeting (bxh) 55x45 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas