Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

E. Mittelstädt (1935)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0043
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.19 uur

1995, Titel: aus der nahe, aquarel

afmeting (bxh) 55x43 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas