Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

K. Deneer

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0037
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.16 uur

1979, Titel: hammerstraat Herkenbosch

pentekening, afmeting (bxh) 45x55 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas