Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

G. Gerritse (1944)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0028
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.00 uur

1971, Titel: landschap met rode wolk, aquarel

afmeting (bxh) 58x45 cm, ingelijst, achter glas. Glas gebroken, lijst zit los.