Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

I. Smeets (1943)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0026
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.11 uur

aquarel

afmeting (bxh) 72x88 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas