Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

J. van Helden (1932-2006)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0019
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.00 uur

Titel: automaat, ets/aquatint

oplage 8/XX, afmeting (bxh) 60x60, gesigneerd, ingelijst achter glas