Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Onbekend

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0018
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.07 uur

2000, olieverf op doek

afmeting (bxh) 50x40 cm, gesigneerd, ingelijst