Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

F. van der Zander (1947)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0016
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.06 uur

1994, olieverf op doek

afmeting (bxh) 205x180 cm, ingelijst