Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

J. Martens (1939)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0015
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.06 uur

1991, Titel: Slak, acryl op papier

afmeting (bxh) 120x170 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas