Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

J. Vugs (1957)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0013
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.05 uur

1997, mixed media/papier

afmeting (bxh) 105x142 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas