Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Fr. Lommen (1921-2005)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0012
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.04 uur

Olieverf op doek

afmeting (bxh) 93x73 cm, gesigneerd. Kleine beschadiging aan doek.