Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

M. de Bruin (1947)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0011
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.01 uur

1985, Titel: Circus II, acryl op papier

afmeting (bxh) 75x75 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas