Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

G. Boosten (1947)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0010
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.03 uur

1978, Titel: figuren, gouache op papier

afmeting (bxh) 100x90 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas. Glas linksonder gebroken.