Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

P. Klinckhamers (1960)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0073-0005
  • Kavel sluit opMaandag 19 september 2016 19.07 uur

1992, Titel: Icarus 6, acryl op papier

afmeting (bxh) 104x87 cm, gesigneerd, ingelijst achter glas